top of page
 • Jakou předlohu / motiv mohu použít?
  Na zeď dokážeme přenést jakýkoliv motiv si přejete. Fotografii, grafiku, text nebo třeba váš oblíbený obrázek z dětství. Fantazii se meze nekladou. Nejste si jisti, svou předlohou, chcete ji vylepšit nebo třeba máte myšlenku a chcete ji přivést na svět? Naše designérka a grafička Nela vám ráda pomůže s vyhledáním a finalizováním vašeho motivu na vaši zeď. V případě požadavků na rozsáhlejší design vám rádi doporučíme některé z našich partnerských designerských studií, se kterými pravidelně spolupracujeme.
 • Jak dlouho tisk trvá?
  Délka samotného tisku záleží na několika faktorech. Pohybuje se však od 1 do 4 m2 / hodinu. Pro představu: Tisk motivu o rozměru 2 x 2 m2 zabere přibližně 3 hodiny včetně vyměření, složení stroje a rozložení.
 • Na jaké materiály lze tisknout?
  Vertikální tisk může být aplikován na téměř jakýkoliv materiál. Mimo jiné také - Kov - Beton - Dřevo - Omítka - Cihla - Sklo a další Pokud máte specifický druh povrchu, neváhejte se na nás obrátit.
 • Jak velké formáty lze tisknout?
  Váš motiv může být až 4 metry vysoký, přičemž jeho šířka je víceméně neomezená. Chcete motiv vyšší než 4 metry? Například obří mural na fasádu domu? I s těmito formáty si dokážeme poradit pomocí lešení nebo plošin.
 • Kolik tisk na zeď stojí?
  Cena tisku za m2 závisí na několika faktorech. Zejména však na celkové velikosti, stylu designu a tím dané spotřebě inkoustu a rychlosti tisku. Jednoduše nám zašlete váš požadavek a my vám v krátké době odpovíme.
 • Jak dlouho tisk na zdi vydrží?
  Díky technologii UV tisku, se můžete zdi bez obav dotknout několik vteřin po nanesení. Garantujeme barevnou stabilitu 12 roků v interiéru a 3 roky ve venkovních podmínkách. Toto lze však prodloužit dodatečným nanesením ochranných prvků, jako je třeba lak, apod.
 • Může být tisk odstraněn?
  Ano. Motiv můžete například přetřít jednou až dvěma vrstvami barvy v případě omítky. V případě dřeva nebo betonu může být zbroušen. Ze skleněného podkladu lze odstranit nahřátím a skalpelem nebo žiletkou.
 • Může být podklad nerovný?
  Ano! Dokážeme si poradit s nerovnostmi na stěně až do +10cm od zdi. Například: nerovné kamenné zdi nebo profilované dřevěné obložení.
 • Budu muset před vaším příjezdem dělat přípravy, jako třeba zakrývat zařízení?"
  Nic takového není třeba. Během naší návštěvy neukápne ani kapka barvy, tisk je absolutně bez zápachu a používáme pouze speciální ekologický UV inkoust vyrobený v EU, který splňuje veškerá protipožární nařízení. Pro tisk potřebujeme před zdí pouze 90cm prostoru pro pojezd tiskárny.
bottom of page